Sportowy Turniej Integracyjny

7 grudnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 21 odbył się zorganizowany przez świetlicę Amaro Strychos  turniej sportowy dla uczniów z SP 16 i SP21.  Celem turnieju była integracja uczniów z obu szkół uczęszczających na zajęcia w świetlicy. Uczniowie rywalizowali w  4 konkurencjach: piłkarzyki, dart – rzut do celu,  skoki na skakance oraz unihokej. Wszyscy wyszli z uśmiechem na twarzy i podarunkami. Po turnieju uczestnicy zjedli  przygotowany poczęstunek. Turniej dostarczył wiele pozytywnych emocji i dobrej zabawy oraz rywalizacji w duchu fair play.

Całość została sfinansowana ze środków dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych
i Administracji w ramach „Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021-2030” w ramach realizacji zadania „Prowadzenie świetlicy Amaro Strychos w SP 16 w Bytomiu”.

Dziękujemy!