Wyjątkowy trening

Dnia 29 października 2019 r. uczestnicy Akademii Piłkarskiej prowadzonej przez Panią Beatę Michalską w ramach działalności naszej świetlicy integracyjnej Amaro Strychos wzięli udział w treningu I drużyny bytomskiej Polonii. Zajęcia były prowadzone przez sztab szkoleniowy Polonii Bytom. Trening rozpoczął się profesjonalnie- od części rozgrzewkowej, w której uczniowie i zawodnicy brali udział w grach i zabawach z piłką. W drugiej części dzieciaki mogły sprawdzić dyspozycję bramkarzy i rywalizować z zawodnikami – kto zdobędzie więcej bramek. Ostatnia część była prawdziwą frajdą dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy zagrali mecz z zawodnikami Polonii. Po zakończonym treningu były podziękowania, wspólne zdjęcia, autografy oraz upominki, który dzieci otrzymały od zawodników. Dziękujemy Panu Kamilowi Rakoczemu- trenerowi bytomskiej Polonii, który umożliwił nam udział w tym wydarzeniu. Dzieci mogły zobaczyć, jak trenują na co dzień zawodnicy I składu Polonii Bytom i przeżyć wspaniałą zabawę. Może któryś z nich zostanie w przyszłości słynnym piłkarzem?