Odkrywamy nasze twórcze moce!

Wrzesień i październik to w naszej świetlicy Amaro Strychos miesiące aktywnych działań artystycznych dzieci uczestniczących w zajęciach arteterapii prowadzonych przez Panią Olę Cieplińską. W trakcie spotkań i warsztatów sięgnęliśmy w głąb własnej duszy, tworząc nietypowe portrety. Korzystając z pięknej pogody, w ramach warsztatu hortiterapii wybraliśmy się w przestrzeń przyrody, w wyniku czego powstały ciekawe prace plastyczne najmłodszej grupy naszych uczestników. Mieliśmy też szczęście i możliwość gościć mobilną wystawę „Mistrzowie Ilustracji”, która zainspirowała nas do wizyty w bibliotece, gdzie odbyły się warsztaty „Z książką mi do twarzy”. Ponadto wiele radości i zabawy dostarczyły nam zajęcia pt. „Śnił mi się teatr i zaczarowane przedmioty”, podczas których zrealizowaliśmy cykl zajęć teatralnych. Już wiemy, że w każdym z nas drzemie artysta. Mamy jeszcze wiele planów i dzieł do wykonania oraz nadzieję, że nam się to uda! Zapraszamy do krótkiej fotogalerii.