Sukces naszych uczniów!!!

Dnia 17 października 2023 roku podczas festiwalu „Gliwicki tygiel kultur i smaków”, który odbył się już po raz ósmy na terenie CH Forum w Gliwicach, uczennica Aleksandra Zdziebko odebrała nagrodę za zajęcie I miejsca a Bartosz Krzemień, Wiktoria Krzemień i Wiktor Czerwiński otrzymali wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Romskie Bajanie”. Konkurs był organizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 12 w Gliwicach i objęty został patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. Aleksandra i Wiktor wykonali ilustracje do opowieści z historii i tradycji kultury romskiej „Cygańskie przesądy”, Bartosz ilustrację do bajki „Stworzenie świata” a Wiktoria do bajki „O zagadkach karzełka”. Prace Oli , Bartka, Wiktorii i Wiktora można oglądać  na wystawie w CH Forum w Gliwicach.                                                                                   W konkursie wzięli również udział : Kornelia Krzemień, Dominika Krzemień i Oliwier Tarczyński.

Gratulacje!!!

Zapraszamy do obejrzenia ich prac.

I miejsce  Aleksandra Zdziebko 

wyróżnienie Bartosz Krzemień 

wyróżnienie Wiktoria Krzemień

wyróżnienie Wiktor Czerwiński

Dominika Krzemień

Kornelia Krzemień

Milena Dzierżak

Oliwier Tarczyński