Arteterapia, czyli historia zagubionego uśmiechu

IMG_20211001_1430222Co można zrobić, gdy nastrój nie taki i ochoty do działania brak?
Zapisać się na zajęcia arteterapeutyczne !
Doskonale wiedzą o tym uczestnicy zajęć świetlicy Amaro Strychos, którzy we wrześniu rozpoczęli swoją przygodę z szeroko rozumianą sztuką. Działania plastyczne, muzykoterapia, bajkoterapia, zabawy słowem, fotografia, drama, taniec i uśmiech – to elementy zajęć, których opiekunem jest pani Agnieszka Kośmider. Oprócz tego co powyżej – obfitość świeżego powietrza i umiłowanie przyrody, gdyż większość spotkań odbywała się w plenerze. Wycieczki, wyjścia, spacery – wszędzie tam odnajdowaliśmy zagubione uśmiechy. Skutecznie i na długo. Mamy poczucie, że znaleźliśmy je już na dobre!
Nasze wspólne zajęcia niestety już się zakończyły, ale pozostała wrażliwość na piękno, przyrodę, chęć poznawania świata i oczywiście uśmiech!
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mieć możliwość kontynuacji, bo jeszcze tyle zostało do odkrycia i przeżycia.