Spotkanie z Małym Księciem

Pewnego chłodnego, ale słonecznego dnia, w niedzielę, odświętnie ubrani wkroczyliśmy do sali teatralnej Pałacu Młodzieży w Katowicach. W oczekiwaniu na spektakl podziwialiśmy wspaniałą scenografię- wielki samolot Pilota, planetę Małego Księcia i pustynny krajobraz malowany piaskiem.

Teatralna adaptacja „Małego Księcia” zachwyciła nas malowniczością- ilustracje do akcji dziejącej się na scenie wyświetlane na wielkim ekranie malowała piaskiem na żywo Tatiana Galitsyna- zwyciężczyni programu „Mam talent”, światło tworzyło niezwykły, zmieniający się klimat a historię pobytu Małego Księcia na kolejnych planetach pokazano w bardzo innowacyjny sposób- ultrafioletem.

Mały Książę to postać, która porusza zarówno dzieci jak i dorosłych. Uczymy się od niego wiele o mądrości, dojrzałości, miłości i przyjaźni. Z tego spektaklu wszyscy wyszliśmy wzruszeni i odrobinę lepsi.

Po zakończeniu przedstawienia mogliśmy sfotografować się z aktorami i uzyskać ich autograf.