Kalendarz 2020

Już po raz kolejny świetlica Amaro Strychos wydała swój kalendarz. Pierwszy raz ukazał się w 2015 roku i od tego czasu stało się już tradycja, że wraz z kolejnym rokiem pojawia się nowy i towarzyszy nam przez 12 miesięcy.

Na kartach pierwszego kalendarza z 2015 można było podziwiać piękne prace plastyczne wychowanków świetlicy integracyjnej. W następnych latach ozdobą były fotosy z zajęć, zdjęcia portretowe wykonywane w studiu, w naszej świetlicy lub w miejscach związanych z planami i marzeniami zawodowymi dzieci.

Zdjęcia do tegorocznego ( 2020) czarno- białego kalendarza w stylu retro zostały wykonane przez uczniów klasy fotograficznej Technikum nr 4 w Bytomiu- Mateusza Nowaka i Macieja Wojtyczkę pod opieką nauczyciela- Pani Joanny Klimczak. Dzięki uprzejmości gospodarzy mogliśmy fotografować w pięknych, klimatycznych przestrzeniach Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek Mankiewicz sp.j w Radzionkowie i w Galerii Motoryzacji i Techniki Bytomskiego Ośrodka Edukacji. Bardzo za to dziękujemy. Ostatnie, grudniowe zdjęcie zostało wykonane w szkolnej Sali historycznej SP 16 w Bytomiu.

Autorkami pomysłu i projektu graficznego są Panie: Aleksandra Cieplińska i Dorota Żuber. Zapraszamy do oglądania.

Nasze kalendarze